Apartmány Pacholda Benecko

Apartmány se nachází v těsné blízkosti Horského domova. Jsou ideální volbou pro rodiny a přátele. V domě jsou tři apartmány. V přízemí domu se nachází apartmán s čtyřlůžkovým a třílůžkovým pokojem, vybavenou kuchyňkou s posezením. Pokoje mají vlastní sociální zařízení. Apartmán má samostatný vchod. V prvním patře se nachází apartmán s dvoulůžkovým a třílůžkovým pokojem, se společnou koupelnou a WC, s vybavenou kuchyňkou s posezením a balkón. V druhém patře se nachází apartmán s 2 čtyřlůžkovými pokoji a vybavenou kuchyňkou s posezením. Pokoje mají vlastní sociální zařízení. Volný čas můžete strávit koupáním v bazénu, grilováním v prostorném posezení přímo u domu či opékáním buřtů u lesa. A vaše děti mohou vyzkoušet například pin pong, líný tenis, fotbal, zaskákat si na trampolíně a ty nejmenší se zabaví u pískoviště. Všechny tyto aktivity najdou u lesa nad Horským Domovem. K dispozici je vám zdarma wi-fi a parkování u domu. 

Apartmány Pacholda

Cena ubytování v Apartmánech Pacholda

 • Cena za osobu/noc.   
 • Cena neobsahuje poplatek obecnímu úřadu.
 • Víkendové pobyty po domluvě.
 • Možnost pronájmu apartmánu nebo celého objektu
  na týden.
 • Domácí mazlíček po dohodě. 

Rezervace

  Dospělý Dítě
leden 270,- Kč 250,- Kč
únor 290,- Kč 260,- Kč
březen 270,- Kč 250,- Kč
červenec 230,- Kč 210,- Kč
srpen 230,- Kč 210,- Kč
další měsíce 200,- Kč 200,- Kč
 
Ubytování Horský domov

Horský Domov Benecko

Příjemné a levné ubytování v rodinném domě na klidném místě pod lesem. Ideální pro dovolenou s dětmi, zamilované páry nebo seniory. V suterénu domu je vybavená kuchyň s jídelnou a společenskou místností, čtyřlůžkový a dvoulůžkový pokoj.
V druhém patře jsou 2 třílůžkové pokoje, 2 dvoulůžkové pokoje a kuchyňský kout. V podkroví je prostorná dětská herna. Pokoje mají vlastní sociální zařízení. Volný čas u nás můžete strávit koupáním v bazénu, grilováním v pergole nebo opékáním buřtů. A vaše děti mohou vyzkoušet například pin pong, líný tenis, fotbal, zaskákat si na trampolíně a ty nejmenší se zabaví u pískoviště. K dispozici je vám zdarma wi-fi a parkování u domu.

Cena pronájmu domu Horský Domov

leden 24 000,- Kč
únor 28 000,- Kč
březen 24 000,- Kč
červenec 15 000,- Kč
srpen 15 000,- Kč
ostatní měsíce 13 000,- Kč

 

 • Víkendové pobyty po domluvě.
 • Cena neobsahuje poplatek obecnímu úřadu.
 • Celkem 16 lůžek.
 • Domácí mazlíček po dohodě.

Rezervace